تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

آموزش مجازی محیط زیست و HSE

دوره های آموزشی حضوری

شرکت فرآیند سبز پاکان در حوزه آموزش های محیط­زیست و HSE، از زمان شروع فعالیت خود یعنی سال 1377 در کشور بیش از 1000 ساعت آموزش برای بسیار از گروه های صنعتی شامل: پالایشگاه و پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع شوینده، صنایع چرم، دارویی، نساجی، فلزی، نیروگاه ها، خودرو و قطعات و ... و همچنین همکاری دائم با ارگان های دولتی مرتبط را داشته است. این پشتوانه آموزشی ناشی از تجارب بالای متخصصان شرکت فرآیند سبز و استفاده از اساتید معتبر دانشگاهی در زمینه محیط زیست و HSE می­باشد.

ما در FSP آماده­ایم تا دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه محیط زیست و آلودگی­های آن، مدیریت پسماند صنعتی، پزشکی (دارویی- شیمیایی و عفونی)، مدیریت پساب و فاضلاب و تمام موضوعات مورد نیاز شما را در محل شما با بهترین کیفیت اجرا نماییم. در این خصوص کافی است درخواست خود را از طریق فرم ارتباط با ما، ارسال نمایید یا بصورت تلفنی با بخش آموزش تماس گرفته تا در اسرع وقت هماهنگی های لازم انجام شود. ما با کسی رقابت نمی­کنیم بلکه رقیب ما کیفیت خدمات ماست.

مزایای دوره آموزشی حضوری

 • آماده سازی پکیج آموزشی متناسب با نیاز سازمان شما
 • آموزش در محل شما در هر زمان
 • امکان ایجاد دوره ها بصورت کوتاه مدت(یک روزه) و بلند مدت
 • ارائه گواهینامه برای تمام افراد شرکت کننده در دوره
 • ارائه یک نسخه از پکیج آموزشی به افراد

دوره های آموزشی مجازی محیط زیست

شرکت فرآیند سبز با همکاری دانشگاه مهر البرز به عنوان اولین دانشگاه مجازی کشور، دوره های غیرحضوری و مجازی محیط زیست و HSE را با بهره گیری از اساتید دانشگاهی برگزار می نماید. با بررسی هایی که در میان گروه های مختلف در کشور اعم از گرو های فعال در عرصه صنعت کشور در بخش خصوصی یا دولتی، فعالین در حوزه پزشکی و سلامت و نیز عموم جامعه داشتیم، آموزش منسجم و پیوسته را کلید اصلی ارتقاء کیفیت کار در کشور برداشت نمودیم.

به همین دلیل سعی کردیم با برنامه­ ریزی و استفاده از ظرفیت های اساتید دانشگاهی و متخصصان فعال در حوزه محیط زیست و HSE ، بسته کاملی را آماده کنیم که عموم افراد بتوانند از آن به راحتی استفاده نمایند. در آماده سازی این پکیج آموزشی موارد متعددی را در نظر گرفتیم. به دلیل مشکلات موجود در آموزش حضوری و کمبود زمان و عدم توانایی بسیاری از افراد و بخش­ها جهت حضور در دوره های آموزشی، سعی کردیم آموزش ها را در خانه شما برگزار نموده و در کمال سادگی در هر وقت از شبانه روز به اتفاق سایر اعضای خانواده از آن بهره ببرید. آزمون خود سنجی در ابتدای دوره مورد نظر میزان دانش اولیه شما را از موضوع سنجیده و دوره آموزشی آغاز خواهد شد. پس از اتمام دوره قادر خواهید بود تا مدرک پایان دوره معتبر مورد تأیید دانشگاه را دریافت نمایید و در رزومه خود از آن استفاده نمایید.

 مزایای دوره­های آموزشی مجازی

 • گستره بالای بخش های آموزشی
 • قابل استفاده برای تمام گروه های و افراد فعالی در بخش های صنعتی و دولتی
 • امکان استفاده اختصاصی برای دستگاه های دولتی و بخش های خصوصی برای کارکنان
 • برگزاری به صورت مجازی و قابل استفاده در تمام ایام شبانه روز
 • قابل استفاده بر روی کامپیوتر، تبلت و گوشی موبایل
 • دریافت گواهینامه معتبر و مورد تأیید دانشگاه
شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان