تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

مراکز جامع مدیریت انواع پسماند

امروزه مراکز مدیریت پسماند در دنیا نقش مهمی را در ایجاد سلامتی در جامعه و محیط زیست ایفا می کنند. تمرکز آلودگی های ناشی از انواع پسماندها با مشخصات متفاوت و گاهاً با ترکیبات ناشناخته باعث شده است تا این مراکز کانون توجهات و حساسیت مراجع نظارتی مربوطه در دنیا شود. شناخت صحیح از نحوه کارکرد این مراکز با توجه به حوزه جغرافیایی و غالبیت پسماندهای تولیدی، بخش مورد نیاز و فعالیت (شهری، صنعتی، ویژه و پزشکی) و مهم تر از همه طراحی، بهره­ برداری و اجرای از این مراکز کار بسیار پیچیده و حساسی خواهد بود.

ما در شرکت فرآیند سبز پاکان، از سال 1382 تاکنون چندین مرکز مدیریت پسماند در کشور با کاربردهای پسماندهای شهری، صنعتی، ویژه و پزشکی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی طراحی، اجرا و بهره برداری نموده ایم. در حال حاضر این مراکز در کشور به عنوان پذیرنده و مدیریت کننده انواع پسماندها مشغول به ارائه خدمات هستند. FSP در طراحی و اجرای این مراکز امکانات و تأسیسات متعددی را در نظر خواهد گرفت که اجرای هر یک به دانش فنی و تجربه بالایی نیاز خواهند داشت.

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان