تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

تحقیق و توسعه

دپارتمان تحقیق و توسعه ما در حقیقت رمز موفقیت ما طی 20 سال فعالیت در کشور محسوب می­شود. ما با بهره­گیری از اساتد دانشگاه های برتر کشور و نیز متخصصان نخبه کشوری در تیم تحقیق و توسعه(R&D) تمام مسائل و مشکلات جاری را با استفاده از ظرفیت های این تیم در میان گذاشته و راه­حل های مختلف را بررسی و راه­یابی می­نماییم. سیستم ها و تکولوژی هایی که در FSP وجود دارد و بعضاً مانند پیرولیز پیشرفته فرآیند سبز و نرم افزار جامع مدیریت پسماند کشور در سطح کشور منحصر بفرد می­باشد، تماماً توسط دپارتمان تحقیق و توسعه امکان­سنجی، برنامه ریزی، طراحی و اجرا شده­اند. ما تلاش می­کنیم تا تمام مشکلات موجود را به صورت علمی مرتفع کنیم.

همچنین از متخصصان و پژوهشگرانی که در حوزه محیط زیست دارای سوابق درخشان بوده و علاقه­مند به همکاری با ما یا نیاز به پشتیبانی و حمایت دارند، می­توانند درخواست خود را از بخش ارتباط با ما با موضوع ((دپارتمان تحقیق و توسعه)) برای FSP ارسال نمایند تا در اسرع وقت بررسی و نتیجه اعلام شود.

 

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان