تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

ساخت تکنولوژی های نوین زیست محیطی

دیگ بخار

دیگ بخار کاربردهای فراوانی در صنعت به همراه دارد. این سیستم در یک سایت مدیریت پسماندها به منظور فراهم نمودن بخار آب مورد نیاز برای سیستم بی خطرسازی پسماند عفونی یا اتوکلاو مورد استفاده قرار می گیرد. دیگ‌های بخار از نظر نوع جنس به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم‌بندی می‌شوند. دیگ بخار چدنی برای تولید بخار کم فشار ساخته می‌شود. اکثر دیگ‌های بخار از نوع فولادی هستند. ما در فرآیند سبز آماده هستیم تا بر حسب نیاز مشتریان، دیگ های بخار موردنیاز صنعتی را در ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و اجرا نماییم.

 

 

 

 

طراحی و ساخت درام درایر (خشک کن)

در صنعت برای خشک کردن مواد از درایرها استفاده  می شود. انتخاب درایر یا خشک کن مناسب به عوامل متعددی به شرح ذیل وابسته است:

فرم و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مواد اولیه

  • فرم و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مواد خشک شده
  • میزان سرمایه گذاری اولیه
  • ملاحظات تعمیر و نگهداری
  • هزینه های جاری پروسه
  • انرژی های مورد استفاده

خشک کن ها انواع زیادی دارند که نوع درام یکی از انواع پر کاربرد محسوب می شود. در حال حاضر شرکت فرآیند سبز آمادگی دارد تا برای صنایع دارویی و غذایی کشور پروژه های مربوط به طراحی و ساخت درام درایر را اجرایی نماید.  Drum اصلی ترین بخش این نوع خشک کن محسوب می شود. طراحی و انتخاب جنس Drum به گونه ای است که نه تنها باید توانایی مقاومت در بازه دمایی بالا را داشته باشد، بلکه دارای قابلیت انتقال حرارت و راندمان طولانی عملیات خشک کردن را نیز داشته باشد.

 

 

 

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان