تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

آموزش و مشاوره

مشاوره فنی زیست محیطی

با توجه به اهمیت حفظ محیط­زیست در سطوح ملی و منطقه ای (و حتی جهانی) امروزه رعایت سیستم­های مدیریتی و استانداردهای زیست محیطی در طرح ها و پروژه ها به امری متداول و رایج تبدیل گشته است . بنابراین برای کاهش کنترل و پیشگیری اثرات و پیامدهای منفی زیست محیطی ناشی از موارد فرآیندی و غیر فرآیندی برحسب مهمترین عوامل موثر می بایست اقداماتی صورت پذیرد که این اقدامات می­تواند در قالب بازرسی و نظارت بر حسن انجام اقدامات پیشنهادی کنترل و کاهش و مشاوره های زیست محیطی تبیین و درچارچوب برنامه های کلی مدیریت زیست­محیطی برای اندازه گیری و پایش آثار زیست­محیطی و سیستم مدیریت پایش، آموزش زیست­محیطی و در نهایت تشریح برنامه ها درهر یک از طرح ها و پروژه ها صورت پذیرد. شرکت تحقیقاتی و مهندسین مشاور فرآیند سبز پاکان از سال 1377 مأموریت خود را در پروژه های زیست محیطی با محوریت مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه و پزشکی، تصفیه آب و فاضلاب، نرم افزار های مدیریت پسماند، ارزیابی ریسک، نظارت و سیستم­های پایش و موارد مرتبط با در اختیار داشتن رتبه 2 صلاحیت خدمات مشاوره در ایران، خدمات ارزنده ای را در بیش از 200 پروژه موفق به انجام رسانده است.

 خدمات قابل ارائه در دپارتمان مشاوره زیست محیطی

  • رتبه 2 مشاوره خدمات محیط زیست
  • تهیه فرم های خوداظهاری پسماند
  • پایش، نظارت و کنترل
  • ارزیابی ریسک پروژه های زیست­محیطی

 

دوره های آموزشی 

شرکت فرآیند سبز پاکان در حوزه آموزش های محیط­زیست و HSE، از زمان شروع فعالیت خود یعنی سال 1377 در کشور بیش از 1000 ساعت آموزش برای بسیار از گروه های صنعتی شامل: پالایشگاه و پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع شوینده، صنایع چرم، دارویی، نساجی، فلزی، نیروگاه ها، خودرو و قطعات و ... و همچنین همکاری دائم با ارگان های دولتی مرتبط را داشته است. این پشتوانه آموزشی ناشی از تجارب بالای متخصصان شرکت فرآیند سبز و استفاده از اساتید معتبر دانشگاهی در زمینه محیط زیست و HSE می­باشد.

ما در FSP آماده­ایم تا دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در حوزه محیط زیست و آلودگی­های آن، مدیریت پسماند صنعتی، پزشکی (دارویی- شیمیایی و عفونی)، مدیریت پساب و فاضلاب و تمام موضوعات مورد نیاز شما را در محل شما با بهترین کیفیت اجرا نماییم. در این خصوص کافی است درخواست خود را از طریق فرم ارتباط با ما، ارسال نمایید یا بصورت تلفنی با بخش آموزش تماس گرفته تا در اسرع وقت هماهنگی های لازم انجام شود. ما با کسی رقابت نمی­کنیم بلکه رقیب ما کیفیت خدمات ماست.

 

 

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان