تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

طراحی، اجرا و بهره برداری مرکز مدیریت پسماند

 

FSP در طراحی و اجرای مراکز مدیریت انواع پسماند امکانات و تأسیسات متعددی را در نظر خواهد گرفت که اجرای هر یک به دانش فنی و تجربه بالایی نیاز خواهند داشت. در ادامه برخی از تأسیسات فرآیندی و فنی که به طور عمومی در طراحی این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد به طور خلاصه ارائه شده است.

 
title line
 
 
Make Learning Goals

شناسایی و طبقه بندی پسماندها

اولین سیستمی که در طراحی و اجرای یک برنامه مدیریت یکپارچه پسماند در نظر گرفته می­شود، شناسایی و طبقه بندی صحیح پسماندهاست که مسیر مدیریت پسماندها را هموار و روشن می سازد.

 
Get a Learing Plan

آنالیز  تحلیل آزمایشگاهی

ما به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات خود به مشتریان در کلیه حوزه های صنعتی، کشاورزی، پزشکی و شهری، خدمات مربوط به تحلیل آزمایشگاهی را با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد.

 
Attend Our Lessons

سیستم بسته بندی و برچسب گذاری اختصاصی

یکی از  مهمترین موارد در فرآیند مدیریت یکپارچه مدیریت پسماند، ارائه یک بسته بندی مناسب و الحاق لیبل شناسایی پسماند خواهد بود. ما بهترین ها را برای شما طراحی و اجرا می نماییم.

 
Fulfill Study Goals

ناوگان اختصاصی حمل پسماند استاندارد

سیستم های حمل و نقل اختصاصی به منظور ارتقاء کیفیت حمل پسماند و رعایت استاندارد به طور اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. ما در طراحی ناوگان موارد اختصاصی را برای حمل انواع پسماندها در نظر می گیریم.

 
Attend Our Lessons

طراحی و اجرای لندفیل بهداشتی- مهندسی

طراحی لندفیل های بهداشتی- مهندسی نیاز به دانش فنی و تخصص بالایی خواهد داشت. ما در فرآیند سبز با تکیه بر تجربه بالای اجرای لندفیل های ویژه در کشور کیفیت و سلامت را در این خصوص تضمین می کنیم.  

 
Fulfill Study Goals

انبارش موقت انواع پسماند

انبارش موقت پسماند در یک مجموعه مدیریت پسماند نیاز به شرایط خاصی خواهد داشت. در این خصوص  انبارش های موقت روباز و روبسته را با در نظر گرفتن تمام ابعاد فنی لازم اجرا می نماییم.

 
Get a Learing Plan

بی خطرسازی پسماند عفونی (اتوکلاو)

ما بزرگترین مرکز های بی خطرسازی پسماندهای عفونی را در کشور با تمامی تجهیزات لازم در قالب یک پکیج کامل و جامع در چند استان کشور طراحی و اجرا نموده ایم.

 
Get a Learing Plan

امحاء انواع لامپ فلئورسنت (مهتابی و CFL)

ما سیستم مدیریت و امحای انواع لامپ فلئورسنت را در کشور طراحی و اجرا نموده ایم. این سیستم قادر به امحا و جداسازی انواع مواد خطرناک موجود در لامپ شامل گاز جیوه و پودر فسفر را خواهد داشت.

 
Get a Learing Plan

تثبیت و جامدسازی پسماندهای ویژه و خطرناک

ما در FSP برای تمام انواع پسماندهای ویژه و خطرناک سیستم تثبیت و جامدسازی را قبل از فرآیند دفن بهداشتی- مهندسی پیشنهاد می نماییم. لین فرآیند برای این نوع از پسماندها بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 
Get a Learing Plan

طراحی بستر لجن خشک کن

این سرویس برای لجن های آب دار و پساب های حاوی مواد معلق زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی بستر های دو لایه و سه لایه با دانه بندی خاص، شیب صحیح و زهکشی صحیح نیاز به تجربه بالایی خواهد داشت.

 
Get a Learing Plan

پوند تبخیر (حوضچه تبخیر)

پسماندهای لجنی تصفیه خانه ها که دارای مقادیر کمتر مواد معلق باشند، سیستم پوند تبخیر یکی از گزینه های بسیار مناسب خواهد بود. ما سیستم های پوند تبخیر را با ضریب ایمنی بالا طراحی می نماییم.

 
Get a Learing Plan

پیرولیز پیشرفته (BRP)

ما سیستم پیرولیز پیشرفته فرآیند سبز را بصورت سفارشی در ظرفیت ها و مشخصات مورد نیاز مشتریان طراحی می نماییم. این سیستم تنها تخصص ماست که طی سالها کسب نموده ایم.

 
Get a Learing Plan

فیلتر پرس

به منظور جداسازی فاز جامد لجن های تصفیه خانه از این سیستم استفاده می شود. ما بر اساس نیاز مشتریان  قادر به طراحی و ارائه موارد اختصاصی خواهیم بود.

 
Get a Learing Plan

پکیج تصفیه شیمیایی/ بیولوژیکی

ما به منظور مدیریت فاضلاب ها و لجن های حاصل از تصفیه خانه ها در پکیج کاملی از تصفیه شیمیایی و بیولوژیک را به شما پیشنهاد خواهیم نمود. این پکیج با بالترین کیفیت اجرا خواهد شد.

 
Get a Learing Plan

مدیریت انواع پسماندهای دارویی

FSP پیشنهاد کاملی را برای مدیریت انواع پسماندهای دارویی خواهد داشت. این پسماندها غالباً داروهای تاریخ گذشته و داروهای مورد نیاز برای خروج از چرخه مصرف و نیز ظروف دارو را شامل خواهد شد.

 
Get a Learing Plan

دپارتمان HSE

علاوه بر زیرساخت های فنی، ما در خصوص موارد مربوط به HSE اقدامات قابل توجهی در امر آتش نشانی، نظارت، بهداشت و محیط زیست انجام خواهیم داد.

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان