تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

درباره ما

شرکت فرآیند سبز پاکان فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت و بهره برداری مراکز مدریت پسماند و پروژه های زیست محیطی آغاز نمود.

فرآیند سبز در سال 1376 با هدف طراحی و ایجاد فرآیندهای سبز و دوستدار محیط زیست تاسیس گردید. این شرکت جزء اولین شرکت های دارنده جواز تأسیس خدمات مهندسی محیط زیست و آب و فاضلاب از وزارت صنایع در سال 1378 بوده است. فرآیند سبز از سال  1386توسعه و تولید نرم افزارهای زیست محیطی را پیگیری نموده و در ادامه روند رو به رشد، گواهینامه صلاحیت مشاور از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در تخصص‌هاي زير توسط معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري، برای شرکت صادر گردید:

 • پايه 2 محيط زيست
 • پايه 3 تاسيسات آب و فاضلاب

انجام پروژه های متعدد با واحدهای بزرگ کشور نظیر پالایشگاه ها و پتروشیمی ها ضامن موفقیت این شرکت در ارائه هرچه بهتر پروژه ها می باشد. اکنون پس از نزدیک به 20 سال تجربه مستمر و موفق در حوزه های تخصصی مهندسی محیط زیست، به عنوان یكی از قدیمی ترین و معتبرترین شركت های مهندسی محیط زیست در کشور در حال گسترش فعالیت در زمینه طراحی و ساخت سیستم پیرولیز پیشرفته برای دفع اصولی انواع پسماندهای شهری و صنعتی و پزشکی، طراحی و بهره­برداری از مراکز مدیریت انواع پسماندهای صنعتی، شهری و پزشکی در کشور، تجهیزات صنعتی(درام درایر ها)، ارائه سیستم های نوین گندزدایی بر اساس الکترولیز نمک و سیستم های آب شیرین کن، طراحی و ساخت پکیج ها و سیستم­های نوین تصفیه فاضلاب با هدف استفاده مجدد فاضلاب ، سیستم های بی خطرسازی پسماندههای عفونی (اتوکلاو)، نرم افزار جامع مدیریت پسماند کشور و... می­باشد.

در مسیر حرکت چندین ساله فرآیند سبز در ارائه خدمات، شعار و ایده اصلی ما خدمات مستمر به مشتریان قدیمی بوده است در این مسیر و به منظور بهبود و تکمیل ارائه خدمات در حوزه محیط زیست با همکاری شرکت های همکار داخلی و بین المللی، آماده ارائه خدمات فنی، مهندسی و اجرایی به مشتریان می باشیم.

در روند رو به توسعه شرکت تاکید ما بر تحقیق و توسعه بوده و با همکاری دانشگاههای معتبر، سعی داریم همزمان با ارائه راهکارهای موثر و اجرایی، نسبت به توسعه تکنولوژی در اختیار اقدام نماییم. در این راستا از پایان نامه های مرتبط با موضوع فعالیت شرکت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری با لحاظ شرایط فنی حمایت های لازم را به عمل می­آوریم.

ما با وجود 2 دهه فعالیت موفق در بسیاری از زمینه­های محیط زیست که با اعلام رضایت مشتریان در بخش­های خصوصی و دولتی نیز همراه بوده است، فضای زیادی را جهت بهبود روند و کیفیت آن در کشور مشاهده و برنامه ریزی نموده­ایم. FSP با پیشرفت دانش فنی و تمرکز بر حل مشکلات صنعتی مربوط به حوزه محیط ­زیست که به عنوان خط مشی اصلی شرکت محسوب می­شود، اهداف متعددی را مبنای کاری خود قرار داده است. در این مسیر از تمام ظرفیت های موجود در کشور و تجارب جهانی استفاده می­نماییم تا بتوانیم سلامتی را برای کشور به ارمغان بیاوریم. هدف ما در فرآیند سبز با همکاری كادر فني و كارشناسان مجرب و توانمند و متخصص ارائه خدمات نوین در بخش های ذیل می باشد:

 • مشاوره فنی و مهندسی در حوزه  محيط زیست و آب و فاضلاب به مشتریان
 • طراحی، ساخت و راه اندازی سیستم پیرولیز پیشرفته برای بازیافت و دفع پسماندها
 • طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی زیست محیطی با تاکید بر درام درایر
 • خدمات اجرایی مرتبط با مديريت پسماند(اعم از تثبیت، دفع و دفن اصولی پسماندها و... )
 • طراحی، بهره­برداری و اجرای مراکز مدیریت انواع پسماندهای صنعتی، ویژه، پزشکی و شهری
 • تبادل و صادرات پسماندها
 • حمایت مادی و معنوی از دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد، دکتری
 • حمایت از محققان و پژوهشگران علاقه مند به فعالیت در حوزه محیط زیست و نیازمند زیرساخت و امکانات فنی
 • ارائه سیستم های نوین گندزدایی و آب شیرین کن
 • ارائه روش های نوین تصفیه فاضلاب های بهداشتی و شهری
 • ارائه برنامه های تخصصی و عمومی آموزش حضوری و مجازی

با توجه به تجربه دو دهه فعالیت در حال حاضر تمرکز کارهای شرکت بر اجرای کارها بصورت EPC خواهد بود.

 

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان