تلفن تماس :
02188141518
ایمیل پشتیبانی :
info[at]farayandsabz.com
آدرس دفتر :
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

نرم افزار جامع مدیریت پسماند

FSP با تکیه بر توان متخصصان خود، زیر ساختی را فراهم نموده است که بوسیله آن تمام امور مربوط به مدیریت پسماند در کشور را می­توان بصورت یکپارچه و کاملاً آنلاین رهگیری و رصد نمود. این سیستم امکان گزارش گیری منظم از وضعیت تولید کنندگان پسماند به تفکیک گروه های صنعتی و ویژه، گروه های مربوط به پسماندهای پزشکی (بیمارستانی، عفونی) را خواهد داشت. در این سیستم امکان مشاهده کلیه واحدهای فعال بر روی نقشه فراهم شده است. با توجه به معرفی شناسه ملی پسماند در جهت ایجاد نظم و امور قانونی مربوط به پسماند، کلیه پسماندهای مورد تبادل، با کد شناسایی ملی پسماند معرفی شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست کشور انجام خواهد شد و قابلیت گزارش گیری نیز خواهد داشت. امکان نظارت بر فرم های شناسایی اولیه و فرم­های شناسایی تکمیلی پسماندهای کلیه تولید کنندگان در این سیستم مهیا شده است و از نتایج آن می­توان به آگاهی از مقادیر پسماندهای تولیدی و کیفیت و موارد دیگر مربوط به هر واحد در زمان­ و مکان های مختلف اشاره نمود. این سیستم همچنین قابلیت ارائه درخواست انواع مجوز فعالیت برای حمل­کنندگان پسماند، مدیریت کنندگان پسماند، واحدهای بازیافت و... را خواهد داشت و به سادگی می­توان بر اساس منطقه استحفاظی، بر تمامی این موارد نظارت آنلاین داشت. از دیگر انواع گزارشات مدیریتی می­توان به قابلیت رهگیری آنلاین سفارشات مدیریتی پسماند از لحظه صدور درخواست، تأیید زمان­بندی حمل، جمع آوری (مشاهده کلیه ناوگان بر روی نقشه با GPS) و ورود به سایت مدیریت پسماند پذیرنده در سراسر کشور ، نوع مدیریت نهایی انجام شده بر پسماند و در نهایت صدور گواهی امحاء اشاره نمود.

با ایجاد این سیستم، اصل شفاف­سازی مدیریت پسماند برای مراجع نظارتی و نیز اهمیت توجه به سلامتی جامعه و محیط زیست مد نظر قرار داده شده است و در ادامه کار نیز با گسترده تر نمودن ابعاد آن، قدم­های ویژه­ای در این راستا بر خواهد داشت. نیاز اولیه این سامانه تشکیل بانک اطلاعاتی پسماند کشور است که تمام الگوریتم های نرم افزاری آن مهیا می­باشد و در حداقل زمان ممکن، دستورالعمل نحوه راه­اندازی آن در کشور تدوین خواهد شد. در ادامه چارچوب کلی سامانه جامع و یکپارچه مدیریت پسماند کشور ترسیم شده است که در حالت کلی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری را شامل می­شود. بخش سخت افزاری آن مربوط به تولید کننده، حمل کننده پسماند و مدیریت کننده پسماند خواهد بود و مرجع نظارتی نیز با استفاده از ابزار بخش نرم­افزاری بر روی روند بخش سخت­افزاری نظارت خواهد داشت.

 

شرکت فرایند سبز پاکان

رابط عمومی شرکت

تلفن تماس : 88838169-88326087
ایمیل پشتیبانی : info[at]farayandsabz.com

 
 
آدرس
 

دفتر مرکزی
تهران، خیابان مفتح، خیابان سمیه، پلاک 117، واحد 7

 
درباره ما
 

شرکت فرآیند سبز پاکان، مفتخر به ارائه 20 سال خدمات مهندسی و مشاوره محیط زیست در کشور می باشد.مسیر ما در راستای ایجاد جامعه ای با شاخص های سالم و نیل به هدف اصلی یعنی فراهم نمودن تکنولوژی های محیط دوست با نیروی ایرانی خواهد بود.

 
Copyright © 2019 farayandsabz.com
دی ان ان